Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Tasarım

Web Tasarım

Yaptığımız İşler

Blog

sertifika töreni » Gaziantep Web Tasarım Belediyesi tarafından düzenlenen Meslek Edindirme Kurslarında eğitimlerini tamamlayan mezun olan 205 kursiyere sertifikaları törenle verildi.
sertifika töreni

sertifika töreni

Ana Kategori : Blog, Kategori : Tasarım Makale
Tasarım Makale sertifika töreni Belediyesi tarafından düzenlenen Meslek Edindirme Kurslarında eğitimlerini tamamlayan mezun olan 205 kursiyere sertifikaları törenle verildi.
Gaziantep Web Tasarım +90 212 212 35 17

Şahinbey Belediyesi, meslek edindirme kurslarında bilgisayar destekli muhasebe, bilgisayar bakım onarım, web tasarım ve kuaförlük programlarından mezun olan 205 kursiyere sertifikalarını verdi. Şahinbey Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen törene; Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, İŞKUR İl Müdürü Sıraç Ekin, başkan yardımcıları, kurum müdürleri ve kursiyerler katıldı.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, belediye olarak eğitime önem verdiklerini belirterek, "Meslek edindirme kurslarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu güne kadar Meslek Edindirme kurslarımızdan 25 bin 666 kursiyerimiz faydalanmış. Buradaki amacımız kursiyerlerimizin her birinin koluna altın bilezik takmak için çalışıyoruz. Bunun içinde İŞKUR ve Halk Eğitim gibi kurumlarla iş birliği içerisindeyiz. Bilgisayar Bakım Onarım Kursuna devam eden kursiyerlerimize bin 180 lira, Bilgisayar Destekli Muhasebe bin 20 lira, Hasta Kabul Kursu 940 lira ve web tasarım kursuna gelen kursiyerlere 640 lira ücret ödendi. Bu güne kadar kursiyerlerimize 3 milyon 404 bin 559 lira Bu konuda İŞKUR'a da, hükümetimize de teşekkür ediyoruz" dedi.

İŞKUR Müdürü Şıraç Ekin ise, istihdam seferberliğinde şehir olarak iyi bir noktada olduklarını ifade ederek, "Artık sanayi bölgelerine yönelik iş yönlendirmelerimizi yapıyoruz. Sizlerin de bu konuda talepleri olursa bu konuda sizlere yardımcı oluruz. İstihdam seferberliği için şu aralar çok iyi bir noktada olduğumuzu söyleyebilirim" diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından 205 kursiyere sertifikaları verildi.


/kaynak:Hürriyet