Yaptığımız İşler

E-Emlak Maskot Tasarımı
Açıklama

 “Marka Şehir Gaziantep” Proje kapsamında, şehirlerimizin markalaşması için tüm ücretlerde yarı yarıya İNDİRİM yaptığımız ENDÜSTRİYEL TASARIMLOGO, WEB TASARIM VE MARKA TESCİL KAMPANYA’ sına davetlisiniz. 

Anında Kredi kartı veya havale ile ödeme yaparak aynı gün içinde logo, tasarım, com.tr ve marka tescilini yapabilir ve markanıza ait hazır web tasarımlarımızla internette yer alabilirsiniz.

Online Tescil sayfamıza BURADAN, Kampanyalarımızı ise BURADAN inceleyebilirsiniz.

E-Emlak Projesi Gaziantep Web Tasarım ve Gaziantep Patent firmasının iştiraki olduğu ETKİN PATENT' in yaratıcı paket projlerinden biridir.E-Emlak ve E-Emlak bünyesinde yer alan 70 adet emlak portalının markalaşmasını katkı sunacak önemli bir semboldür.

E-emlak projesi ilk defa emlakçıların markalaşmasına önemli katkı sağlayacak proje olmasının yanı sıra frnçaising anlayışında da köklü değişimlere imza atacaktır. 

 Gelecek öngörüsüyle yaratıcı fikirlerle tasarlanmış, ayırt edici, markaya değer katan, akılda kalıcı, ürün, hizmet ve şirketinizi tanımlayan, güçlü marka algısı yaratan, yeni marka isimlerilogo ve kurumsal kimlik tasarlayan marka danışmanları ve yetenekli grafik tasarımcılar arıyorsanız bize ulaşın .

E-Emlak projesi henüz yapım şamasında olduğundan detayları paylaşılmamaktdır. Proje yayına verilip lansmanları yapıldığında ayrıntıları burada paylaşacağız.

 Marka Şehir Gaziantep” Projesi kapsamında oluşturulan her yeni marka tescil,  web tasarım,  logo tasarım projeleri “Gaziantep Web Tasarım” dahil şimdilik 70 adet (çok yakında yayına verilecek projelere ait 1.000 dolayında web sayfası)  “Marka Şehir” proje sayfalarında (BURADAN inecleyebilirsiniz.) yayınlanarak markalaşmanıza, yeni pazarlar bulmanıza katkı sunulacağı gibi başta Google olmak üzere arama motorlarının çok değerli buldukları dış sayfalardaki linkleri tanımlayan referans niteliğinde backlink verilerek doğal arama sonuçlarında  üst sıralarda yer almanızı da sağlanmaktadır. 

NELER YAPIYORUZ

 • Marka ile özdeşleşen, akılda kalıcı ve ayırt edici Modern Logo Tasarımı
 • Marka kişiliğine uygun Kurumsal Kimlik Tasarımı 
 • Kurumsal Web Tasarım ve Kodlama
 • Kurumsal Web Tasarım SEO Danışmanlığı
 • Yeni Marka İsmi Oluşturma
 • Paket Proje Hazırlama
 • Marka Tescil Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
 • Tasarım Tescil Başvuru Danışmanlık Hizmetleri
 • Patent/Faydalı Model Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
 • Com, Net, Com.Tr Alan Adı Tahsis ve Tescil İşlemleri
 • Hosting (Site barındırma) Hizmetleri

Diğer Web Tasarım, Logo ve Kurumsal Kimlik Referanslarımıza BURADAN  ulaşabilirsiniz.
Marka Sorgulama ve Marka Araştırmaya BURADAN yapabilirsiniz.
Marka Tescil işlemleri oldukça yararlı bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz.


BİLGİ
 • İş Adı : E-EMLAK MASKOT TASARIMI
 • Tarİh : 23.Mart.2016 14:36:16
Müşteri Yorumları
Abana Motorsan San.Tic.A.Ş. olarak 2010 yılından beri ETKİN PATENT’le çalışmaktayız. Firmamıza ait tüm Marka Tescil işlemleri, ISO Belgeleri, Garanti Belgeleri, TSE belgelerimizin düzenlemesinde, yenilenmesinde yaptığı katkılar ve verdiği yeni fikirler bize daima yol göstermiştir. Yaptığı hizmetlerde daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaları ve firmamızı, her zaman kendi firmaları gibi görmelerinden dolayı çalışmalarımız kesintisiz olarak devam etmektedir. Firmamıza yaptıkları katkılardan dolayı Etkin Patent ailesine teşekkür eder ve başarılarının devamını dileriz.
Selda Metin


Anında Online Marka Tescil
DİĞER YAPTIĞIMIZ PROJELER
Meciidyeköy İstanbul' da bulunan Urfam Sur OCakbaşı Restauran logo tasarımını buradan inceleyebilirsiniz.